Potrebujete preklad do rumunčiny alebo z rumunčiny do slovenčiny? Ste na správnej adrese!

Preklady z a do rumunského jazyka sú vyhľadávanou jazykovou službou v našej ponuke, najmä v poslednom období, keď sa na našom rthu práce uplatnilo veľké množstvo zamestnancov z Rumunska. Ďaľšou službou je preklad do rumunčiny pre slovenské a české e-shopy, ktoré často expandujú do Rumunska a potrebujú preložiť do rumunčiny nielen webovú stránku, ale aj popisy produktov predávaných v e-shope. ASAP-translation.com dokáže uspokojiť vaše požiadavky prekladov z/do rumunčiny, či už potrebujete preložiť veľké množstvo textov pre e-shop do rumunčiny, vtedy odporúčame lacný a rýchly variant prekladu, ale rovnako vieme poskytnúť preklad z/do rumunčiny s najvyššou zárukou kvality ako aj úradné preklady z do rumunčiny. Vždy najskôr zistíme, aký preklad je pre nášho zákazníka najvhodnejší a ponúkneme mu kvalitný preklad s najlepším pomerom kvality a ceny. Takéto dynamické riadenie kvality prekladu zabezpečí, že sa preklady nepredražia, ale zároveň neutrpí vaša komunikácia so zákazníkmi.
Prekladateľ z a do rumunčiny

NON-STOP: +421 908 790 586
Kancelária: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

Cena od
14 €/ NS
bez DPH
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Základná kontrola
 • Hĺbková kontrola
Cena od
19,50 €/ NS
bez DPH
 • Preklad v súlade s normou ISO17100
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Hĺbková kontrola prekladu
 • Výstupná kontrola prekladu
Cena od
28 €/ NS
bez DPH
 • Preklad úradným prekladateľom
 • Základná kontrola
 • Aktualizácia
Cena od
9,8 €/ NS
bez DPH
 • Vhodný najmä pre e-shopy a objemné preklady
 • Výber vhodného prekladača
 • Základná kontrola prekladateľom

Často kladené otázky o preklade z a do rumunčiny?

Pri plánovaní prekladu dokumentu do rumunčiny je jednou z kľúčových otázok, ktoré si zákazníci kladú, cena služby. Ceny prekladov môžu byť rôznorodé a závisia od viacerých faktorov, vrátane dĺžky textu, jeho zložitosti a termínu dodania. Cenu prekladu ovplyvňujú viaceré faktory:
Dĺžka textu:
Najčastejším spôsobom, ako sa cena prekladu určuje, je počet slov v pôvodnom dokumente.
Odbornosť a zložitosť textu:
Preklady odborných alebo technických textov (napríklad právne dokumenty, technické manuály) sú často drahšie kvôli potrebe špecifických znalostí a terminológie. V takýchto prípadoch môže byť cena vyššia.
Formát dokumentu:
Ak je dokument v neštandardnom formáte alebo vyžaduje dodatočnú úpravu formátovania, môže to tiež zvýšiť cenu prekladu.
Niektoré prekladateľské agentúry si účtujú aj príplatok za urgentnosť. To však neplatí pre ASAP-translation.com. My zákazníkovi neúčtujeme žiadny príplatok za urgentnosť, okrem úradných prekladov, kde je takýto práplatok v súlade s platnými predpismi o úradnom preklade.
Na rozdiel od bežného prekladu ponúka navyše okrem základnej aj hĺbkovú kontrolu, ktorá je žiadaná pri textoch špecializovaného obsahu. Jeho využitie uplatňujeme pri prekladoch návodov, webových stránok, lekárskych správ a iných.
Slúži ako preklad pre štátne orgány a inštitúcie (napr. preklad vysvedčenia, rodného či sobášneho listu a pod.). Preklad podľa zákona č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch, ktorý bol vypracovaný prekladateľom vymenovaným ministrom spravodlivosti a zapísaným v zozname prekladateľov na príslušnom okresnom súde.
Vďaka systému hybridného prekladu spoločnosti ASAP-translation.com, s.r.o. dokážete ušetriť na prekladateľských službách až do 80 % z ceny bežného prekladu. Prinášame vám preklady stále lacnejšie.

Preklady z rumunčiny do slovenčiny.
ASAP-translation.com, s.r.o.

Náš tím profesionálov už viac ako 12 rokov zabezpečuje prekladateľské slžby pre niekoľko stoviek aktívnych klientov. Vďaka využitiu najnovších postupov a investíciám do softvérových nástrojov vieme zabezpečiť špičkovú kvalitu za bezkonkurenčné ceny.

Pozri celé video