Nie ste si istí, ako sa spisovne povie KRABICA, NÁPOVEDA či KOJENEC"? Naši odborníci Vám zdarma poskytnú služby jazykovej poradne pre slovenský jazyk. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať. Garantom poradne je prekladateľská spoločnosť ASAP-translation.com,s.r.o. Vďaka tomu, že spe prekladateľská spoločnosť, vieme vám poradiť nielen s problémai v slovenskom jazyku, ale dokážeme zospovedať aj na vaše otázky týkajúce sa iných cudzích jazykov ako čeština, angličtina, francúzština, maďarčina, poľština, španielčina, ale aj iné viac či menej používaných jazykov.
Telefonický kontakt:
Jazyková poradňa: 0908 790 586
Email:
Jazyková poradňa ASAP-translation.com: poradna@prelozime.sk
Jazyková poradňa na Facebooku: jazykovaporadna@groups.facebook.com

Ak máte účet na Facebooku a chceli by ste požiadať o radu širšiu odbornú i laickú verejnosť, staňte sa členom FB skupiny Jazyková poradňa Facebook

Jazyková poradňa na Facebooku má viac ako 3500 členov, z čoho je viac ako 2500 aktivnych prispievateľov. Naša jazyková poradňa ASAP-translation.com teda reálne prispieva k rozvoju slovenského jazyka. Medzi členmi sú zastupení jazykovedci, prekladatelia, redaktori, novínári, ale aj mnohé iné povolanie, ktorí sa jazykom žiavia, alebo im len jednoducho záleží na jazykovom prejave a kultúre jazyka. Jazykovú poradňu nájdete na adrese www.facebook.com/groups/jazykovaporadna/.

Kontaktný formulár