Potrebujete text preložiť z bulharčiny do slovenčiny a opačne? Ste na správnej adrese!

Preklady do bulharčiny a preklady z bulharčiny sú u nás vyhľadávanou službou najmä v poslednom období, keď sa na našom trhu práce uplatnilo veľké množstvo zamestnancov z Bulharska. Túto službu dopĺňa preklad do bulharčiny, prípadne rumunčiny pre nielen slovenské a české e-shopy, ktoré pri svojej expanzii mimo domáci trh, najmä na Balkán potrebujú preložiť do taliančiny nie len webovú stránku, ale aj popisy produktov predávaných v e-shope. Služba lokalizácie reklamnej kampane je u nás v ASAP-translation.com čoraz viac obľúbenou. Ďalšou vyhľadávanou službou je prepis a preklad nahrávok, ktorú poskytujeme väčšinou ako súčasť tvorby titulkov, no je možné ju poskytnúť aj separátne. Najčastejšie sa táto služba realizuje v podobe rešeršov z firemných video konferencií, či prezentácií, kde vám poskytneme prepis celého video/audio súboru aj s prekladom. Okrem prepisov poskytujeme aj službu tvorby a prekladu titulkov pre firemné video prezentácie, audiovizuálne diela, či dokumentárne filmy. Preklady titulkov pre všetky video a audio súbory vieme vyhotoviť vo viac ako 100 jazykových kombináciách. Súčasťou tejto služby je prepis, vytvorenie dialógovej listiny, preklad titulkov, tvorba a časovanie titulkov. Vaše požiadavky prekladov z bulharčiny a do bulharčiny dokážeme uspokojiť či už potrebujete preložiť veľké množstvo textov pre váš e-shop, kde vám odporúčame lacný a rýchly variant prekladu, alebo potrebujete preložiť úradné dokumenty, kde vám zaručujeme preklad s najvyššou zárukou kvality. Výber kvalitného typu prekladu konzultujeme s klientom tak, aby sme mu ponúkli čo najvýhodnejšiu ponuku s ohľadom na pomer kvality a ceny. Takéto dynamické riadenie kvality prekladu zabezpečí, že sa preklady nepredražia, ale zároveň neutrpí ani vaša komunikácia so zákazníkmi.
Prekladateľ z a do bulharčiny

NON-STOP: +421 908 790 586
Kancelária: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

Cena od
14 €/ NS
bez DPH
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Základná kontrola
 • Hĺbková kontrola
Cena od
19,50 €/ NS
bez DPH
 • Preklad v súlade s normou ISO17100
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Hĺbková kontrola prekladu
 • Výstupná kontrola prekladu
Cena od
26 €/ NS
bez DPH
 • Preklad úradným prekladateľom
 • Základná kontrola
 • Aktualizácia
Cena od
1,25 €/ NS
bez DPH
 • Vhodný najmä pre e-shopy a objemné preklady
 • Výber vhodného prekladača
 • Bez kontroly prekladateľa

Ako sa od seba líšia jednotlivé typy prekladov z/do bulharčiny?

Je to preklad najrozmanitejšieho druhu a určenia od prekladu marketingových materiálov, obchodnej korešpondencie, rešerší vedeckých prác či preklad odborných publikácií. Vyhotovujú ho prekladatelia s odborným vzdelaním a skúsenosťami.
Na rozdiel od bežného prekladu ponúka navyše okrem základnej aj hĺbkovú kontrolu, ktorá je žiadaná pri textoch špecializovaného obsahu. Jeho využitie uplatňujeme pri prekladoch návodov, webových stránok, lekárskych správ a iných.
Slúži ako preklad pre štátne orgány a inštitúcie (napr. preklad vysvedčenia, rodného či sobášneho listu a pod.). Preklad podľa zákona č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch, ktorý bol vypracovaný prekladateľom vymenovaným ministrom spravodlivosti a zapísaným v zozname prekladateľov na príslušnom okresnom súde.
Vďaka systému posteditácii strojového prekladu od spoločnosti ASAP-translation.com, s.r.o. dokážete ušetriť na prekladateľských službách až do 80 % z ceny bežného prekladu. Prinášame vám preklady stále lacnejšie.
ASAP-translation.com, s.r.o.

Náš tím profesionálov už viac ako 12 rokov zabezpečuje prekladateľské služby pre niekoľko stoviek aktívnych klientov. Vďaka využitiu najnovších postupov a investíciám do softvérových nástrojov vieme zabezpečiť špičkovú kvalitu za bezkonkurenčné ceny.

Pozri celé video