Potrebujete text preložiť z francúzštiny do slovenčiny a opačne? Ste na správnej adrese!

Preklady zo slovenčiny do francúzštiny a preklady z francúzštiny do slovenčiny sú v našej ponuke prekladov stále vyhľadávanej. Túto službu dopĺňa preklad do francúzštiny pre nielen slovenské a české e-shopy, ktoré pri svojej expanzii mimo domáci trh potrebujú preložiť do francúzštiny nie len webovú stránku, ale aj popisy produktov predávaných v e-shope. Služba lokalizácie reklamnej kampane je u nás v ASAP-translation.com čoraz viac obľúbenou. Ďalšou vyhľadávanou službou je prepis a preklad nahrávok, ktorú poskytujeme väčšinou ako súčasť tvorby titulkov, no je možné ju poskytnúť aj separátne. Najčastejšie sa táto služba realizuje v podobe rešeršov z firemných video konferencií, či prezentácií, kde vám poskytneme prepis celého video/audio súboru aj s prekladom. Okrem prepisov poskytujeme aj službu tvorby a prekladu titulkov pre firemné videoprezentácie, audiovizuálne diela, či dokumentárne filmy. Preklady titulkov pre všetky video a audio súbory vieme vyhotoviť vo viac ako 100 jazykových kombináciách. Súčasťou tejto služby je prepis, vytvorenie dialógovej listiny, preklad titulkov, tvorba a časovanie titulkov. Ak potrebujete vašej firemnej prezentácii dodať zvuk rodeným hovoriacim, alebo potrebujete na svoj web doplniť ilustračné video, či audio, využite službu voicoveru, kde vám pomocou profesionálnych tlmočníkov používajúcich profesionálne nahrávacie štúdio zabezpečíme kvalitné cuzojazyčné nahrávky. Vaše požiadavky prekladov z francúzštiny a do francúzštiny dokážeme uspokojiť či už potrebujete preložiť veľké množstvo textov pre váš e-shop, kde vám odporúčame lacný a rýchly variant prekladu, alebo potrebujete preložiť úradné dokumenty, kde vám zaručujeme preklad s najvyššou zárukou kvality. Výber kvalitného typu prekladu konzultujeme s klientom tak, aby sme mu ponúkli čo najvýhodnejšiu ponuku s ohľadom na pomer kvality a ceny. Takéto dynamické riadenie kvality prekladu zabezpečí, že sa preklady nepredražia, ale zároveň neutrpí ani vaša komunikácia so zákazníkmi.
Prekladateľ z a do francúzštiny

NON-STOP: +421 908 790 586
Kancelária: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

Cena od
14 €/ NS
bez DPH
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Základná kontrola prekladu
 • Bez hĺbkovej kontroly prekladu
 • Bez výstupnej kontroly prekladu
Cena od
19,50 €/ NS
bez DPH
 • Preklad podľa ISO17100
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Hĺbková kontrola prekladu
 • Výstupná kontrola prekladu
Cena od
26 €/ NS
bez DPH
 • Preklad úradným prekladateľom
 • Základná kontrola prekladu
 • Aktualizácia prekladu
 • Bez hĺbkovej kontroly prekladu
Cena od
11,2 €/ NS
bez DPH
 • Vhodný pre objemné preklady
 • Automatizovaný preklad vybraným prekladačom
 • Prekladateľ odstráni hrubé chyby prekladu
 • Obmedzená záruka

Časté otázky ohľadne prekladov z a ado francúžštiny:

Je to preklad najrozmanitejšieho druhu a určenia od prekladu marketingových materiálov, obchodnej korešpondencie, rešerší vedeckých prác či preklad odborných publikácií. Vyhotovujú ho prekladatelia s odborným vzdelaním a skúsenosťami.
Na rozdiel od bežného prekladu ponúka navyše okrem základnej aj hĺbkovú kontrolu, ktorá je žiadaná pri textoch špecializovaného obsahu. Jeho využitie uplatňujeme pri prekladoch návodov, webových stránok, lekárskych správ a iných.
Slúži ako preklad pre štátne orgány a inštitúcie (napr. preklad vysvedčenia, rodného či sobášneho listu a pod.). Preklad podľa zákona č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch, ktorý bol vypracovaný prekladateľom vymenovaným ministrom spravodlivosti a zapísaným v zozname prekladateľov na príslušnom okresnom súde.
Vďaka systému hybridného prekladu spoločnosti ASAP-translation.com, s.r.o. dokážete ušetriť na prekladateľských službách až do 80 % z ceny bežného prekladu. Prinášame vám preklady stále lacnejšie.

Preklady z francúzštiny do slovenčiny a preklad zo slovenčiny do francúzštiny.
ASAP-translation.com, s.r.o.

Náš tím profesionálov už viac ako 16 rokov zabezpečuje prekladateľské slžby pre niekoľko stoviek aktívnych klientov. Vďaka využitiu najnovších postupov a investíciám do softvérových nástrojov vieme zabezpečiť špičkovú kvalitu za bezkonkurenčné ceny.

Pozri celé video