Potrebujete text preložiť z maďarčiny do slovenčiny a opačne? Ste na správnej adrese!

Preklady z a do maďarského jazyka sú vyhľadávané jazykové kombinácie prekladov keďže obchodná spolupráca medzi oboma krajinami rastie a rovnako sa využíva aj voľný pohyb pracovnej sily. Ďaľšou službou je preklad do maďarčiny pre slovenské a české e-shopy, ktoré často expandujú do Maďarska a potrebujú preložiť do maďarčiny nielen webovú stránku, ale aj popisy produktov predávaných v e-shope. ASAP-translation.com dokáže uspokojiť vaše požiadavky prekladov z/do maďarčiny, či už potrebujete preložiť veľké množstvo textov pre e-shop do maďarčiny, vtedy odporúčame lacný a rýchly variant prekladu, ale rovnako vieme poskytnúť preklad z/do maďarčiny s najvyššou zárukou kvality ako aj úradné preklady z do maďarčiny. Vždy najskôr zistíme, aký preklad je pre nášho zákazníka najvhodnejší a ponúkneme mu kvalitný preklad s najlepším pomerom kvality a ceny. Takéto dynamické riadenie kvality prekladu zabezpečí, že sa preklady nepredražia, ale zároveň neutrpí vaša komunikácia so zákazníkmi.
Prekladateľ z a do maďarčiny

NON-STOP: +421 908 790 586
Kancelária: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

Cena od
14 €/ NS
bez DPH
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Základná kontrola
 • Hĺbková kontrola
Cena od
21 €/ NS
bez DPH
 • Preklad v súlade s normou ISO17100
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Hĺbková kontrola prekladu
 • Výstupná kontrola prekladu
Cena od
28 €/ NS
bez DPH
 • Preklad úradným prekladateľom
 • Základná kontrola
 • Aktualizácia
Cena od
9,85 €/ NS
bez DPH
 • Vhodný najmä pre objemné preklady
 • Prekladateľ odstráni hrubé chyby v preklade
 • Obmedzená záruka kvality prekladu

Časté otázky týkajúce sa prekladu z a do maďarského jazyka:

Cena prekladu je ovplyvnená nielen kombináciou jazykov, ale aj účelom, pre ktorý je preklad určený. Preto sa cena líši medzi prekladmi z maďarčiny a do maďarčiny, pričom preklady do maďarčiny sú zvyčajne drahšie kvôli vyššej náročnosti a menšiemu počtu prekladateľov schopných takúto prácu vykonať. Aby bol preklad na úrovni rodilého hovorcu, je často nevyhnutná revízia prekladateľom, ktorý je rodilý Maďar a žije v Maďarsku. V prípade, že preklad je určený pre úradné účely, musí ho vypracovať tzv. úradný prekladateľ, čo je spojené s vyššími nákladmi v porovnaní s bežným prekladateľom. Ak si nie ste istí, aký typ prekladu potrebujete, neváhajte nás kontaktovať. Naša nonstop telefónna linka 0908-790-586 je vám k dispozícii, aby sme vám mohli poskytnúť potrebné usmernenie a pomoc.
Je to preklad najrozmanitejšieho druhu a určenia od prekladu marketingových materiálov, obchodnej korešpondencie, rešerší vedeckých prác či preklad odborných publikácií. Vyhotovujú ho prekladatelia s odborným vzdelaním a skúsenosťami.
Na rozdiel od bežného prekladu ponúka navyše okrem základnej aj hĺbkovú kontrolu, ktorá je žiadaná pri textoch špecializovaného obsahu. Jeho využitie uplatňujeme pri prekladoch návodov, webových stránok, lekárskych správ a iných.
Slúži ako preklad pre štátne orgány a inštitúcie (napr. preklad vysvedčenia, rodného či sobášneho listu a pod.). Preklad podľa zákona č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch, ktorý bol vypracovaný prekladateľom vymenovaným ministrom spravodlivosti a zapísaným v zozname prekladateľov na príslušnom okresnom súde.
Vďaka posteditácii strojového prekladu spoločnosti ASAP-translation.com, s.r.o. dokážete ušetriť na prekladateľských službách až 20 % z ceny bežného prekladu. Prinášame vám preklady stále lacnejšie.

Preklady z maďarčiny do slovenčiny a preklad zo slovenčiny do maďarčiny.
ASAP-translation.com, s.r.o.

Náš tím profesionálov už viac ako 20 rokov zabezpečuje prekladateľské služby pre niekoľko stoviek aktívnych klientov. Vďaka využitiu najnovších postupov a investíciám do softvérových nástrojov vieme zabezpečiť špičkovú kvalitu za bezkonkurenčné ceny.

Pozri celé video