Potrebujete text preložiť z nemčiny do slovenčiny a opačne? Ste na správnej adrese!

Preklady z a do nemeckého jazyka sú vyhľadávanou službou. Preklady v jazykovej kombinácii nemčina slovenčina sú konkrétne druhou najvyhľadávanejšou službou v našej prekladateľskej kancelárii. ASAP-translation.com dokáže uspokojiť vaše požiadavky prekladov z/do nemčiny, či už potrebujete preklad z/do nemčiny s najvyššou zárukou kvality, alebo potrebujete preložiť veľké množstvo textov pre e-shop do nemčiny, vtedy odporúčame lacný a rýchly variant prekladu, ale rovnako vieme poskytnúť aj úradný preklad z/do nemčiny. Vždy najskôr zistíme, aký preklad je pre nášho zákazníka najvhodnejší a ponúkneme mu kvalitný preklad s najlepším pomerom kvality a ceny. Takéto dynamické riadenie kvality prekladu zabezpečí, že sa preklady nepredražia, ale zároveň neutrpí vaša komunikácia so zákazníkmi.
Prekladateľ z a do nemčiny

NON-STOP: +421 908 790 586
Kancelária: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

Cena od
14 €/ NS
bez DPH
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Základná kontrola prekladu
 • Bez hĺbkovej kontroly prekladu
 • Bez výstupnej kontroly prekladu
Cena od
19,50 €/ NS
bez DPH
 • Preklad podľa ISO17100
 • Preklad skúseným prekladateľom
 • Hĺbková kontrola prekladu
 • Výstupná kontrola prekladu
Cena od
26 €/ NS
bez DPH
 • Preklad úradným prekladateľom
 • Základná kontrola prekladu
 • Aktualizácia prekladu
 • Bez hĺbkovej kontroly prekladu
Cena od
11,2 €/ NS
bez DPH
 • Vhodný najmä pre objemné preklady
 • Prekladateľ odstráni hrubé chyby v preklade
 • Obmedzená záruka kvality prekladu

Časté otázky týkajúce sa prekladu z a do nemeckého jazyka:

Cena prekladu je determinovaná nie len kombináciou jazykov, ale tiež účelom, na ktorý je preklad zameraný. Z tohto dôvodu existuje variabilita v cenách pre preklady z nemčiny a do nemčiny, kde preklady do nemčiny často vyžadujú vyššie finančné náklady z dôvodu zvýšenej náročnosti a limitovaného počtu kvalifikovaných prekladateľov. Za účelom dosiahnutia kvality rovnajúcej sa rodenému hovoriacemu, je častokrát potrebná revízia textov prekladateľom, ktorý je rodeným Nemcom. V situáciách, keď je preklad potrebný pre oficiálne účely, musí byť preklad zrealizovaný tzv. úradným prekladateľom, čo sa prenáša do vyšších nákladov oproti štandardnému prekladu. Pokiaľ si nie ste istý, ktorý typ prekladu potrebujete, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme tu pre vás nonstop na telefónnom čísle 0908-790-586, pripravení poskytnúť vám potrebné rady a podporu.
Je to preklad najrozmanitejšieho druhu a určenia od prekladu marketingových materiálov, obchodnej korešpondencie, rešerší vedeckých prác či preklad odborných publikácií. Vyhotovujú ho prekladatelia s odborným vzdelaním a skúsenosťami.
Na rozdiel od bežného prekladu ponúka navyše okrem základnej aj hĺbkovú kontrolu, ktorá je žiadaná pri textoch špecializovaného obsahu. Jeho využitie uplatňujeme pri prekladoch návodov, webových stránok, lekárskych správ a iných.
Slúži ako preklad pre štátne orgány a inštitúcie (napr. preklad vysvedčenia, rodného či sobášneho listu a pod.). Preklad podľa zákona č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch, ktorý bol vypracovaný prekladateľom vymenovaným ministrom spravodlivosti a zapísaným v zozname prekladateľov na príslušnom okresnom súde.
Vďaka posteditáciistrojového prekladu os spoločnosti ASAP-translation.com, s.r.o. dokážete ušetriť na prekladateľských službách až do 20 % z ceny bežného prekladu. Prinášame vám preklady stále lacnejšie.

Preklady z a do nemčiny

ASAP-translation.com, s.r.o.

Náš tím profesionálov už viac ako 12 rokov zabezpečuje prekladateľské slžby pre niekoľko stoviek aktívnych klientov. Vďaka využitiu najnovších postupov a investíciám do softvérových nástrojov vieme zabezpečiť špičkovú kvalitu za bezkonkurenčné ceny.

Pozri celé video