• PREKLADY nie zadarmo,
    ale STÁLE LACNEJŠIE!

    Systém hybridného prekladu spoločnosti ASAP-translation.com, s.r.o., vďaka ktorému dokážete ušetriť na prekladateľských službách až do 80 % z ceny bežného prekladu.

  • PREKLADY nie zadarmo,
    ale STÁLE LACNEJŠIE!

    Systém hybridného prekladu spoločnosti ASAP-translation.com, s.r.o., vďaka ktorému dokážete ušetriť na prekladateľských službách až do 80 % z ceny bežného prekladu.

Súčasný globalizovaný svet a obchod si vyžaduje veľké množstvo prekladov informačných, právnych a iných textov. Veľa firiem preto z dôvodu zrýchlenia a zlacnenia prekladov využíva tzv. strojový preklad napr. cez prekladač Google. Nepredvídateľná kvalita takéhoto prekladu však dokáže narobiť často viac zla ako dobra. Plnohodnotný preklad profesionálnym prekladateľom však predražuje produkty a služby.
Radi by sme Vás preto oslovili s ponukou HYBRIDNÉHO PREKLADU, vďaka ktorému dokážete ušetriť na prekladateľských službách až do 80 % z ceny bežného prekladu. Vďaka našej technológii zaplatíte za hybridný preklad 1 normovanej strany 1 €.
Okamžitá cenová ponuka

Pošlete nám text určený na preklad a my ho porovnáme s už preloženými textami. Vety, ktoré už boli niekedy preložené sa automaticky preložia „sami“. Ostatné vety sa preložia vďaka automatickému strojovému prekladu (niečo podobné ako prekladač Google, ale špecializovaný, a preto dosahuje pre špecifické texty vyššiu presnosť prekladu). Na rozdiel od Google prekladača náš preklad zachová aj formátovanie originálneho súboru. Takto preložený text Vám odošleme vo forme tabuľky pre prípadné opravy Vašim interným prekladateľom ako aj preložený text v pôvodnom formáte. V prípade, ak nedisponujete internými prekladateľmi a potrebujete dosiahnuť špičkovú kvalitu prekladu, radi Vám poskytneme našich skúsených profesionálov a od bežnej ceny odpočítame cenu za predpreklad.
Hlavnou výhodou je vzájomné využívanie starších prekladov. Bezpečnosť informácií je zabezpečená dôkladnou anonymizáciou textov a nie je preto v žiadnom prípade možné, aby texty jedného zákazníka putovali k druhému. Ak teda už niekto prekladal návod na použitie kuchynského robota a Vy budete potrebovať preložiť podobný text, dosiahnete vďaka opakovaným vetám vysokú kvalitu za minimálnu cenu. Sústavným vylepšovaním špecializovaného prekladača dosiahnete aj vyššiu kvalitu strojového prekladu. Vo svete už IT spoločnosti takýmto spôsobom ušetrili desiatky miliónov eur.
Zdarma pre Vás spracujeme aj Vaše skôr preložené texty, aby ste tak dosiahli čo najvyššie využitie už zrealizovaných prekladov.

Telefonické informácie

0915 745 142
SKYPE INFORMÁCIE

Zaslať informácie emailom

Email: absolon@asap-translation.com